Linde E45HL-01/600
Drukuj
INFO
Grupa produktów
Wózki elektryczne
Marka / model
Linde E45HL-01/600
Rok produkcji
2018
Przebieg/godziny
18 785 h
Kraj
Holandia
Ocena ogólna
Mascus ID
EA58B016
CENA
Wybierz walutę
Cena
DANE SZCZEGÓŁÓWE
Nr ew. wew.
752
Max. Udźwig
4 500 kg
Środek ciężkości
600 mm
Podnoszenie
3 200 mm
Wysokość ze złożonym masztem
2 420 mm
Maszt
Simplex
Kabina
Kabina
Typ ogumienia
Super elastyczny
Silnik
Electric
Wymiary transportowe (DxSxW)
0 x 0 x 2420 mm