Linde E25H-01/600
Cena do uzgodnienia
350PLNdzień
1200PLNTydzień
3800PLNmiesiąc
FavoriteUlubione
shareUdostępnij
Save searchZapisz wyniki wyszukiwania
Drukuj
INFO
Grupa produktów
Wózki elektryczne
Marka / model
Linde E25H-01/600
Rok produkcji
2013
Stan
Możliwość wynajmu,Odnowiony
Lokalizacja
Zgierz
Kraj
Polska
Ocena ogólna
1
Mascus ID
C4546AFC
DANE SZCZEGÓŁÓWE
Liczba kół
4
Umowa serwisowa
Tak
Max. Udźwig
2 500 kg
Środek ciężkości
600 mm
Podnoszenie
5 330 mm
Swobodne podnoszenie
1 645 mm
Wysokość ze złożonym masztem
2 415 mm
Maszt
Triplex
Nośność wideł
Przesuw boczny
Długość wideł
1 200 mm
Kabina
Kabina
Typ ogumienia
Super elastyczny
Napięcie akumulatora
80 V
Liczba kół ze sterowaniem
2
Liczba napędzanych kół
2
Waga transportowa
5 600 kg
Typ ogumienia przedniego
se
Typ ogumienia tylnego
se
Akcesoria
Prostownik
3 zawór
nagrzewnica
SZCZEGÓŁY WYNAJMU
Cena bez VAT
Cena z VAT(23%)