Zoomlion ZAT 2200 V 8
Drukuj
INFO
Grupa produktów
Żurawie szosowo-terenowe
Marka / model
Zoomlion ZAT 2200 V 8
Rok produkcji
2023
Przebieg/godziny
1 054 h
Kraj
Chiny
Ocena ogólna
Mascus ID
95E786C8
CENA
Wybierz walutę
Cena
Nie zawiera podatku VAT
DANE SZCZEGÓŁÓWE
Nr ew. wew.
1
Data ostatniej kontroli
Numer fabryczny
1
Liczba poprzednich właścicieli
Umowa serwisowa
Tak
Masa całkowita
54 990 kg
Max. Udźwig
220 000 kg
Numer rejestracyjny
Maksymalna wysokość podnoszenia na końcu wysięgnika
Minimalna długość wysięgnika
1 380 cm
Klasa emisji
Etap V
Długość wysięgnika
8 800 cm
Minimalna wysokość bociana
300 cm
Wysięgnik
Długość wysięgnika dźwigu
Podnoszenie
Wysokość do haka dźwigu - wysięgnik w płaszczyźnie poziomej
300 cm
Wysokość do haka dźwigu - wysięgnik w płaszczyźnie pionowej
Silnik górny
Weichai WP10.375E53
Upper hours
1 054 h
Typ dźwigu
Wysięgnik hydrauliczny
Kolor oryginalny
GREEN
Przeciwwaga
72000
Silnik przenośnika
Producent silnika.
Weichai
Wymiary transportowe (DxSxW)
1658530004 m
Typ maszyny przenoszącej
Kołowa
Stan techniczny/Gwarancja
one year
Marka opon
Triangle
Pozostało ogumienia przedniego
99
Pozostało ogumienia tylnego
Kraj produkcji
Chiny
Warunki dostawy
FCA, FOB, CFR, CIF, EXW
Certyfikaty
EPA, CE
Dodatkowe informacje
### ZOOMLION ZAT2200V8 (All Terrain Crane) – Specifications
#### 1. Basic Information
- **Model**: ZAT2200V8 (ZAT2200V863)
- **Type**: 8-axle All Terrain Crane
- **Max. Rated Lifting Capacity**: **220,000 kg (220 t)**
- **Operating Weight**: **54,990 kg** (standard config)
- **Counterweight**: **72,000 kg (72 t)** (standard)
#### 2. Engine & Emissions
- **Chassis Engine**: Weichai WP13.540E50 (Euro 5)
- **Upper Engine**: Weichai WP10.375E53
- **Rated Power (Chassis)**: **405 kW (550 hp)** @ 1,900 rpm
- **Rated Power (Upper)**: **205 kW (279 hp)** @ 2,200 rpm