Liczba ogłoszeń 502

Używany sprzęt wiertniczy - częście zamienne i akcesoria na sprzedaż

W serwisie można znaleźć szeroką gamę sprzętu wiertniczego, w tym używane maszyny wiertnicze na sprzedaż. Maszyny wiertnicze mają sporo elementów i zespołów mechanicznych służących do wykonywania otworów wiertnicznych. Są poddawane ogromnym obciążeniom i dlatego co jakiś czas muszą być wymieniane. Poza tym zespoły te są wymienne w zależności do głębokości, kierunku, wielkości i rodzaju wiercenia. Dostępne są głównie różne modele wiertnic poziomych i wiertnic do nawierzchni marki Ditch Witch, a także wiertnice Vermeer – m.in. horyzontalne wiertnice do drążenia tuneli, a także akcesoria takie jak żerdzie wiertnicze.

Ditch Witch to amerykańska firma produkująca wysokiej jakości innowacyjny sprzęt budowalny podziemny. W ofercie znaleźć można przede wszystkim poziome wiertnice horyzontalne, służące głównie do instalowania nowych mediów w obszarach zabudowanych. Najpopularniejszym modelem jest wiertnica JT5 – idealna do instalacji kabli, światłowodów i systemów wodnych na niewielkich głębokościach.

Vermeer to wiodący producent maszyn do obróbki drewna, ale także maszyn wiertniczych. Produkuje głównie wiertnice dla horyzontalnych przewiertów sterowanych – służące do skomplikowanych projektów, takich jak podziemne instalacje wodociągowe, gazowe, elektryczne czy telekomunikacyjne. W ofercie firmy są także wiertnice przeznaczone do pracy w kopalniach odkrywkowych i kamieniołomach oraz cementowniach i zakładach wapienniczych.

W tej kategorii znaleźć można nie tylko maszyny, ale także części zamienne i akcesoria do maszyn wiertniczych, w tym używane sprzęt wiertniczy, części zamienne i akcesoria Vermeer na sprzedaż oraz używany sprzęt wiertniczy Ditch Witch.

Czytaj więcej Zamknij
ogłoszenie/strona