Wyszukiwanie używanego sprzętu Zamknij » Wyszukiwanie zaawansowane

  Umieść ogłoszenie Kupię
  Liczba ogłoszeń 1 843

  Uzywane kabiny dla maszyn budowlanych

  O ile maszyny budowlane uchodzą za sprzęt niezwykle wytrzymały i odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, czy to mechaniczne, czy wynikające z różnego rodzaju przeciążeń, o tyle są elementy, które zdecydowanie bardziej narażone są na wszelkiego rodzaju zniszczenia. Bez wątpienia można zaliczyć do nich kabiny do maszyn budowlanych. Są najczęściej na zdecydowanej powierzchni przeszkolone, aby poprawić widoczność, a tym samym ułatwić pracę. Niewielkich rozmiarów elementy konstrukcyjne są więc słabym ogniwem. W wielu przypadkach ich naprawa jest nieopłacalna, najlepiej wymienić całą kabinę – zwłaszcza że w większości maszyn rolniczych jest ona łatwo zdejmowalna, a podmiana nie stanowi większego problemu.

  Oddzielnym tematem jest wnętrze kabiny do maszyn budowlanych. Jest ono zazwyczaj intensywnie eksploatowane – najczęściej przez różnych operatorów, więc szybko się zużywa. Warto jednak dbać o to, aby w jak najlepszym stanie. Komfort i wygoda pracy w znacznym stopniu wpływają również na jej wydajność. W tej kategorii serwisu Mascus można znaleźć ogłoszenia dotyczące używanych kabin do maszyn budowlanych, jak i części do nich. Wśród nich elementy wyposażenia wnętrza, konstrukcyjne i inne, jak osłony, czy używane części do sterowania maszynami budowlanymi – dźwignie, przełączniki czy joysticki między innymi wyprodukowanych przez firmy Rexroth i Danfoss.

  Znaleźć można tu kabiny i części kabin maszyn budowlanych zarówno popularnych, jak i niszowych marek. Szeroki wybór elementów dostępny jest dla takich producentów jak Caterpillar czy Liebherr.

  Czytaj więcej Zamknij
  ogłoszenie/strona