Liczba ogłoszeń 144

Tanie przenośniki taśmowe

Wózek jezdniowe podnośnikowe nazywane powszechnie wózkami widłowymi to kołowe pojazdy powszechnie wykorzystywane w transporcie bliskim. Standardowe modele wyposażone są w widły dostosowane do podnoszenia i przewozu palet. Wózki widłowe przystosowane są transportu do ładunków o dużej masie, sięgającej nawet kilkudziesięciu ton. Maszyny wykorzystywane są do prac przeładunkowych w magazynach, składach, hurtowniach, sklepach wielkopowierzchniowych, centrach logistycznych, portach morskich i zakładach przemysłowych. Zwrotne, kompaktowe modele wózków widłowych dostosowane są do pracy w ograniczonej przestrzeni i doskonale radzą sobie w wąskich alejkach między półkami magazynowymi czy sklepowymi regałami. W tym dziale dostępny szeroki wybór używanych wózków widłowych różnych producentów. Znajdziesz modele napędzane energią elektryczną, gazem LPG, benzyną, a także olejem napędowym. Największą popularnością na rynku wtórnym cieszą się wózki Linde. Linde to firma, która zaliczana jest do grupy światowych liderów tej branży. Wózki widłowe tego producenta wybierane są ze względu na niskie koszty eksploatacji, najwyższą jakość wykonania i innowacyjne rozwiązania technologiczne i konstrukcyjne, które umożliwiają szybki i bezpieczny transport. Do najczęściej poszukiwanych na rynku wtórnym wózków widłowych Linde zaliczają się modele DH30, H35, H20 i H25. W tym dziale znajdziesz również szeroki wybór ofert sprzedaży używanych wózków widłowych Toyota. Ten japoński koncern motoryzacyjny znany jest na całym świecie z produkcji niezawodnych pojazdów. Użytkownicy wózków widłowych zaprojektowanych przez Toyotę cenią je za wydajność i bezawaryjność. Do najpopularniejszych modeli wózków zaliczają się Toyota 8FG, Toyota 8FB, Toyota 7FB i Toyota 7FG. W tym dziale znajdziesz również szeroki wybór używanych wózków widłowych Nissan, które cieszą się opinią solidnych i wytrzymałych.
Czytaj więcej Zamknij
ogłoszenie/strona

Oto lista tanich maszyn na sprzedaż w kategorii przenośniki taśmowe. Wszystkie ogłoszenia z kategorii używane przenośniki taśmowe zostały posortowane według ceny aby znaleźć najtańsze oferty dla Ciebie
.Możesz porównać pojedyncze ogłoszenia z tanich ofert w kategorii przenośniki taśmowe przez zaznaczenie pola wyboru kategorii umieszczonego obok zdjęcia, lub dodać wybrane ogłoszenia do ulubionych. Jeśli chcesz zmienić zapytanie, proszę wróć do góry strony i wypełnij formularz wyszukiwania.

Odwiedzaj Mascus regularnie, ponieważ lista dostępnych taniich maszyn w kategorii przenośniki taśmowe jest codziennie aktualizowana. Możesz również sprawdzić inne popularne używane maszyny dostępne na Mascus. Oto najczęściej odwiedzane kategorie: , Samochody przyczepy , koparki , Wózki .