5,5 kW Brdr Eegholm E-Motor Type MA132S38-2
Cena do uzgodnienia
FavoriteUlubione
shareUdostępnij
Save searchZapisz wyniki wyszukiwania
Drukuj
INFO
Grupa produktów
Silniki
Marka / model
Kraj
Dania
Mascus ID
D1909C35
DANE SZCZEGÓŁÓWE
Nr ew. wew.
21814
Dodatkowe informacje
50 Hz - 7,5 Hp - 2880 rpm - 380 V - 11,61 A - aksel: ø38mm