Liczba ogłoszeń 585

JCB 3cx koparko-ładowarki na sprzedaż

Połowa wszystkich sprzedawanych używanych koparko-ładowarek na sprzedaż to maszyny firmy JCB. Dlaczego osoby poszukujące najlepszych koparko-ładowarek wybierają akurat modele tej firmy? Dlatego, że są to najbardziej niezawodne i wydajne maszyny na rynku. Modele JCB są w stanie sprostać wymaganiom klientów i to nie tylko ze względu na wydajność i niezawodność, ale także bezpieczeństwo, wyposażenie i nowoczesny wygląd. Dla operatorów koparko-ładowarek ważny jest także komfort pracy w kabinie. Używane koparko-ładowarki JCB sprzedają się najlepiej, gdyż wyróżniają się na tle maszyn innych firm. Są dostępne w wielu wersjach różniących się mocą silnika, zdolnością załadunku, głębokością, na której mają możliwość kopania oraz opcją wyposażenia.

JCB 3CX to model najchętniej kupowany z uwagi na efektywność, niskie koszty eksploatacyjne i zastosowanie innowacyjnych technologii. Maszyny te zapewniają oszczędność paliwa aż do 16% przy niższej emisji zanieczyszczeń i obniżonym poziomie hałasu.

JCB 4CX koparko-ładowarki to największy model zapewniający najlepsze osiągi, bezpieczeństwo, wydajność i jeszcze wyższy komfort pracy. Model ten jest wyposażony w silnik EcoMAX spełniający wymogi przepisów Stage IV/Tier 4f, bez filtra DPF lub SCR. Konstrukcja jest kompaktowa, dzięki czemu widoczność i zwrotność są lepsze.

Z kolei JCB 2CX koparko-ładowarki to starszy model produkowany do 2014 roku, który na rynku wtórnym można kupić w standardowym wyposażeniu albo w wersji ze specjalistycznym wyposażeniem.

W serwisie Mascus dostępnych jest wiele ofert sprzedaży używanych koparko-ładowarek producenta JCB.

Czytaj więcej Zamknij
ogłoszenie/strona