Wyszukaj aukcje Zamknij » Wyszukiwanie zaawansowane

  Umieść ogłoszenie Kupię
  Liczba ogłoszeń 890

  Używane maszyny komunalne - Aukcja

  Maszyny komunalne wykorzystywane są przez przedsiębiorstwa zajmujące się utrzymaniem porządku na ulicach, a także w obiektach użyteczności publicznej, takich jak hale, stadiony, targowiska, dworce czy lotniska. W tym dziale znajdziesz szeroki wybór używanych maszyn komunalnych. Dużym zainteresowaniem cieszą się używane myjki niskociśnieniowe – te maszyny umożliwiają szybkie i skuteczne czyszczenie dużych powierzchni. Jednym z najpopularniejszych producentów myjek jest firma Easy Kleen – przedsiębiorstwo obecne jest na rynku od ponad 30 lat, a wyprodukowany przez nią maszyny wykorzystywane są na całym świecie.


  Myjki Easy Kleen cieszą się opinią niezawodnych, wydajnych i prostych w obsłudze i w serwisowaniu. Znajdziesz tu również myjki innych producentów, takich jak Magnum, Shark, MI-T-M, Alkota, Hotsy, Blue Viper, Craftsman, Honda, Kärcher, Simpson, Suihe czy NLB. Dużym zainteresowaniem cieszą się również używane mikrociągniki, wykorzystywane do pielęgnacji parków i innych terenów zielonych. Znajdziesz tu m.in. mikrociągniki Kubota – pojazdy tej japońskiej firmy konstrukcyjnej znane są z niezawodności. Poza tym na aukcjach dostępne są mikrociągniki innych cenionych producentów, takich jak John Deere, Ford, New Holland czy Antonio Carraro.


  W tym dziale dostępne są również używane zamiatarki, zagarniarki i odśnieżarki. Te maszyny są niezastąpione przy sprzątaniu ulic, chodników placów, skwerów i parkingów. Ogromny zainteresowaniem cieszą się zamiatarki, zagarniarki odśnieżarki zaprojektowane przez firmę Tennat, która zalicza się do czołówki producentów sprzętu komunalnego.

  Czytaj więcej Zamknij
  ogłoszenie/strona