Liczba ogłoszeń 572

Używane inny sprzęt do obsługi inwentarza żywego Danii

Lista ogłoszeń z kategorii inny sprzęt do obsługi inwentarza żywego z Danii. Możesz sortować używane inny sprzęt do obsługi inwentarza żywego pod względem ceny, roku produkcji lub modelu. Prosimy użyć lewostronnej nawigacji żeby zawęzić swoje wyszukiwanie. Możesz również rozszerzyć wyszukiwanie do kategorii inny sprzęt do obsługi inwentarza żywego pochodzących z innych krajów, oprócz Danii.

Czytaj więcej Zamknij
ogłoszenie/strona

Używane maszyny rolnicze z Niemiec od najlepszych producentów

Wśród najpopularniejszych maszyn rolniczych z Niemiec na serwisie Mascus można wyróżnić ciągniki marki Claas. To rodzima firma z siedzibą w Nadrenii Północnej-Westfalii z ponad 100-letnią tradycją w produkcji sprzętu rolniczego. Claas ma w swojej ofercie zarówno uniwersalne traktory, jak i wysoce wyspecjalizowany sprzęt, jak kombajny, maszyny do siania i pasz, a także sieczkarnie. Innym godnym uwagi producentem, którego używane maszyny rolnicze z Niemiec znajdziesz w naszej ofercie, jest niemiecka firma Fendt. Marka specjalizuje się w produkcji traktorów oraz kombajnów, a jedną z jej największych zalet jest poświęcenie sporej uwagi automatyzacji swoich maszyn. Wszystkim poszukującym maszyn rolniczych z Niemiec polecamy także ogłoszenia dotyczące używanych maszyn John Deere. Słyną one z niezawodności i solidnej konstrukcji. Co więcej, firma ta należy do setki najcenniejszych marek na świecie.

Niemcy to jedna z największych gospodarek świata. Również rolnictwo w tym kraju stoi na niezwykle wysokim poziomie – zarówno pod względem jakości oraz wydajności upraw, jak i stosowanego wysoce wyspecjalizowanego sprzętu rolniczego. W Niemczech ziemię uprawia się na ponad 16,5 milionach hektarów. W sumie istnieje ponad 270 tysięcy gospodarstw rolnych o średniej wielkości około 60 hektarów, w których pracuje 620 tysięcy osób. Stanowi to relatywnie niewielki odsetek wszystkich osób czynnych zawodowo, bo zaledwie 1,4%, ale dzięki wysokiej automatyzacji i wykorzystywaniu zaawansowanych maszyn rolniczych, liczba ta jest wystarczająca, choć rośnie sezonowo. Niemcy są największym na świecie producentem piwa, a tym samym znaczną część gruntów wykorzystuje się do uprawy chmielu. Oprócz niego popularne gałęzie rolnictwa to uprawy ziemniaków, buraków cukrowych, kapusty oraz zbóż, a także hodowla zwierząt. Przede wszystkim bydła i trzody chlewnej.