PPHU Eksport-Import

Paparzyn 4
86-212 Stolno
Polska
Pokaż numer telefonu
Pokaż numer faksu
wwwwww

PPHU Eksport-Import: Najnowsze ogłoszenia

Opis firmy

Sprzedaż maszyn rolniczych w miejscowości Paparzyn, stanowi podstawę naszej działalności od 1990 roku. Ciągniki i maszyny rolnicze znanych producentów sprowadzamy głównie z Danii. Sprzęt znajdujący się w naszej ofercie jest zawsze sprawdzony i przygotowany do pracy. Dzięki wysokim standardom obsługi w zakresie sprzedaży, zyskaliśmy opinię uczciwego i solidnego komisu maszyn rolniczych. Przede wszystkim stawiamy na jakość. Kupując używane ciągniki rolnicze i maszyny rolnicze czy używane kombajny Claas Dominator w naszej firmie możesz być pewien, co do ich stanu technicznego. Nasza działalność to nie tylko składnica maszyn rolniczych i części, ale także świadczenie usług remontowych. W sprzedaży stale znajdują się także używane maszyny budowlane.

Prowadzimy autoryzowany punkt dealerski firmy Kongskilde. Zamieszczane przez nas ogłoszenia maszyn rolniczych wzbogacone są o stałą ofertę nowych urządzeń z zakresu przygotowania gleby i siewu. Prosimy o kontakt, aby lepiej przedstawić państwu zalety sprzętu rolniczego firmy Kongskilde.

Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą. Jeżeli nie znajdą Państwo poszukiwanej maszyny prosimy o kontakt, sprowadzimy maszynę na zamówienie.

Ogłoszenia PPHU Eksport-Import na Mascus

    Znajdź drogę do PPHU Eksport-Import

    Wyślij wiadomość do PPHU Eksport-Import

    To jest strona firmowa PPHU Eksport-Import zlokalizowanej w Polska, Kujawsko-Pomorskie, Stolno.