Orlandi Poland Sp. z o.o. Sp. K.

ul. Sokołów 9
62-070 Dopiewo
Polska
Pokaż numer telefonu
Strona internetowa:Link do strony

Usługi wykonywane przez Orlandi Poland Sp. z o.o. Sp. K.

 • Nowy sprzęt
 • Części zamienne
 • Akcesoria

Reprezentowane marki

 • Orlandi

Opis firmy

Firma Orlandi - systemy zaczepów do ciągników, traktorów i pojazdów rolniczych.
Oferujemy najwyższej jakości części do ciągników i traktorów!

Współcześnie V. Orlandi łączy wiedzę pokoleń z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Pełna gama systemów sprzęgających Orlandi obejmuje produkcję wysokiej jakości części do ciągników oraz części do traktorów, czego przykładem jest oryginalny zaczep John Deere.

Firma V. Orlandi powstała ponad 150 lat temu. Od początku swojego istnienia Orlandi była związana z branżą transportową. Już od ponad pół wieku specjalizujemy się w systemach sprzęgających dla pojazdów ciężarowych oraz rolniczych sprzedawanych w Europie i na całym świecie.

V. Orlandi posiada bardzo rozbudowaną sieć dystrybucyjną na terenie całej Europy, która zapewnia szybki dostęp do części zamiennych i zapewnia ciągłą mobilność oraz pewność sprzęgania. Pełen zakres rozmiarów i wysoka wytrzymałość sprzęgów oraz elementów naczep i przyczep, takich jak zaczep do ciągnika, stanowi podstawowy atut oferty Orlandi - lidera innowacyjnych rozwiązań sprzęgających w Europie.

W świecie transportu od ponad 150 lat!
Firma V. Orlandi od momentu przejęcia przez grupę CAM BS w 1989 roku skupia się na tworzeniu i produkcji systemów zaczepowych na potrzeby rynku pojazdów rolniczych (m.in. części do ciągników) i ciężarowych.

Posiadając kadrę wykwalifikowanych pracowników, nasze przedsiębiorstwo z powodzeniem działa na światowych rynkach. Klienci, mając zapewnione poczucie bezpieczeństwa dzięki świadczonym przez naszą firmę usługom serwisowym, mogą znacznie lepiej kontrolować koszty eksploatacji.

Profesjonalny nadzór na każdym etapie produkcji
Uważne przyglądanie się dzisiejszym problemom naszych klientów, umożliwia nam lepsze odpowiadanie na ich jutrzejsze potrzeby. Innowacyjne rozwiązania proponowane przez firmę V. Orlandi sprostają oczekiwaniom dotyczącym bezpieczeństwa i niezawodności nawet najbardziej wymagających spośród naszych klientów.

Fachowy nadzór sprawowany przez przedsiębiorstwo na każdym etapie produkcji, sprawia, że firmowe produkty cieszą się zasłużoną renomą na światowych rynkach. Potwierdzeniem jakości produkcji jest posiadany przez firmę certyfikat ISO 9001.

Zaawansowane technologie i innowacyjne rozwiązania - filozofia V. Orlandii
W skład wieloetapowego procesu konstrukcyjnego wchodzi między innymi projektowanie wspomagane komputerowe (zastosowanie systemów CAD) z użyciem metody elementów skończonych (MES) oraz testowanie prototypów na stanowiskach: badawczym i zmęczeniowym.

Firmowe centra obróbcze CNC pracują całą dobę, by zaspokoić rynkowe zapotrzebowanie na nasze wyroby. W ofercie firmy znajdują się takie produkty jak: części do traktorów, ramy, zaczepy i elementy przyczep. Sprzedawane przez nas części przechodzą rygorystyczne testy w dziale kontroli jakości, by uzyskać gwarancję powtarzalnej jakości. Efektem naszych działań są wysokiej klasy wyroby spełniające wyśrubowane normy produkcyjne.

Mądrość wynikająca z doświadczenia
Wysokiej jakości części do ciągników i części do traktorów cechujące się niezawodnością i innowacyjnymi rozwiązaniami umożliwiły firmie V. Orlandi podbój światowych rynków: od Europy po Japonię, od Australii po Amerykę Południową.

To wszystko nie byłoby możliwe, gdyby nie codzienny wysiłek grupy ludzi będących pracownikami firmy. Łącząc doświadczenie z olbrzymim potencjałem rozwojowym, V. Orlandii wie, jak dbać o swoich klientów.

Ogłoszenia Orlandi Poland Sp. z o.o. Sp. K. na Mascus

  Znajdź drogę do Orlandi Poland Sp. z o.o. Sp. K.

  Wyślij wiadomość do Orlandi Poland Sp. z o.o. Sp. K.

  Słowa kluczowe

  • Części do ciągników rolniczych
  • Części do traktorów
  • Zaczepy do ciągnika

  To jest strona firmowa Orlandi Poland Sp. z o.o. Sp. K. zlokalizowanej w Polska, Wielkopolskie, Dopiewo.

  Firma oferuje usługi: nowy sprzęt, części zamienne i akcesoria.

  Orlandi Poland Sp. z o.o. Sp. K. reprezentuje następujące marki: Orlandi.

  Firma specjalizuje się w Części do ciągników rolniczych, Części do traktorów, Zaczepy do ciągnika.