Europolift Sp.zo.o.

Latonice 59
09-120 Nowe Miasto
Polska
Pokaż numer telefonu
Strona internetowa:Link do strony

Usługi wykonywane przez Europolift Sp.zo.o.

  • Sprzęt używany
  • Nowy sprzęt
  • Naprawy
  • Części zamienne
  • Akcesoria
  • Ocena.
  • Ubezpieczenie

Reprezentowane marki

  • Terex TCM MST VALLA

Opis firmy

Idea utworzenia firmy Europolift z siedzibą w Pruszkowie/k Warszawy powstała po wejściu Polski do Unii Europejskiej. Od początku powstania naszym głównym zadaniem było dostarczanie klientom dźwigów hydraulicznych teleskopowych oraz kratowych na podwoziach kołowych i gąsienicowych pod indywidualne zamówienia. Oferujemy dźwigi fabrycznie nowe i używane od sprawdzonych i współpracujących z nami dostawców na zachodzie Europy. Dźwigi selekcjonujemy pod kątem stanu technicznego, wyposażenia i dokumentacji technicznej. W ciągłej ofercie posiadamy dźwigi znanych producentów: Liebherr, Demag, Terex , Grove, w różnych klasach udźwigów.

Od 5 lat jesteśmy liderem w Polsce w ilości dostarczanych dźwigów używanych. Zajmujemy sie również Serwisem Maszyn sprzedażą części zamiennych i organizacją transportu dźwigów (przy zakupie dźwigu).

W związku z zapotrzebowaniem polskiego rynku na nowe fabrycznie dźwigi przy braku producentów tego typu sprzętu w kraju, pod koniec 2009 nasza firma jako autoryzowany przedstawiciel na terytorium kraju fabryki TEREX CRANES FRANCE wprowadziła do swojej oferty handlowej fabrycznie nowe dźwigi TEREX. Aktualna produkcja ww. fabryki i oferta firmy Europolift Sp. z.o.o składa się na dźwigi serii AC ( terenowe) o udźwigu 40 i 60 ton oraz dźwigi serii TC
( samochodowe ) o udźwigu 40 i 60 ton. Oferta obejmuje również inne specjalistyczne wersje dźwigów dla potrzeb jednostek ratowniczych straży pożarnych i innych służb.

Zapraszamy do zapoznania sie z oferta dźwigów, szczególowe informacje na temat maszyn, którymi są Państwo zainteresowani, udzielamy telefonicznie lub drogą elektroniczna.

Europolift Team

Ogłoszenia Europolift Sp.zo.o. na Mascus

Znajdź drogę do Europolift Sp.zo.o.

Latonice 59, 09-120 Nowe Miasto
Wyślij wiadomość do Europolift Sp.zo.o.

Słowa kluczowe

  • dźwig żuraw części koparko

To jest strona firmowa Europolift Sp.zo.o. zlokalizowanej w Polska, Mazowieckie, Latonice gmina Nowe Miasto.

Firma oferuje usługi: sprzęt używany, nowy sprzęt, naprawy, części zamienne, akcesoria, ocena. i ubezpieczenie.

Europolift Sp.zo.o. reprezentuje następujące marki: Terex TCM MST VALLA.

Firma specjalizuje się w dźwig żuraw części koparko.