Wyszukiwanie używanego sprzętu Zamknij » Wyszukiwanie zaawansowane

  Umieść ogłoszenie Kupię
  Liczba ogłoszeń 2 882

  Używane mini ładowarki Caterpillar na sprzedaż

  Przeglądaj używane mini ładowarki Caterpillar ogłoszenia na sprzedaż z całej Europy. Najnowsze ogłoszenia są na górze. Aby posortować używane mini ładowarki Caterpillar kliknij na nagłówki kolumn. Aby skorzystać z opcji wyszukiwania kliknij na link używane.
  Czytaj więcej Zamknij
  ogłoszenie/strona

  Mini ładowarki Caterpillar

  Caterpillar (firma znana również jako „CAT”) jest największym na świecie producentem maszyn budowlanych. Dzięki sieci przedstawicielstw handlowych i autoryzowanych serwisów, firma jest obecna na całym świecie. Najpopularniejsze maszyny produkowane przez Caterpillar to spycharki, koparki oraz mini ładowarki. Mini ładowarka umożliwia podłączenie różnorodnych narzędzi, które ułatwiają prace na budowach czy w magazynach. Niewielki rozmiar i waga to ważne zalety - dzięki temu mini ładowarki mogą pracować w ciasnych, trudnodostępnych miejscach oraz mogą być łatwo transportowane w razie potrzeby. Ich konstrukcja umożliwia sterowanie burtowe a w konsekwencji obracanie się maszyny wokół własnej osi, co pozwala na uzyskanie bardzo dobrej zwrotności.

  Mini ładowarki Caterpillar na sprzedaż

  Obecnie Caterpillar oferuje mini ładowarki na sprzedaż w 10 wersjach. Można również wybrać jeden ze starszych, używanych modeli, które są dostępne na rynku. Wybór jest duży, tak aby każdy klient mógł wybrać mini ładowarkę spełniającą wszystkie oczekiwania. Mini ładowarki Caterpillar są dobrze znane z wysokiej mocy i wydajności, a także dobrej zwrotności i komfortowych kabin. Dzięki dostępności szerokiej gamy osprzętu roboczego oraz łatwej ich wymiany, maszyny te mają szerokie zastosowanie.

  Zarówno nowe jak i używane mini ładowarki Caterpillar można łatwo znaleźć na stronach Mascus.pl.

  Do najpopularniejszych modeli należą:

  Caterpillar 226B, Caterpillar 252B, Caterpillar 247B czy Caterpillar 257B