Marka Komatsu

Komatsu – używane maszyny budowlane i maszyny magazynowe

Komatsu jest dziś jednym z największych producentów maszyn budowlanych, leśnych oraz magazynowych. Firma używa wiodących technologii i szczyci się świetną obsługą klienta, stąd też jest jedną z najpopularniejszych marek na świecie.
Przydatne kategorie:

Jak znaleźć wózki widłowe i maszyny budowlane Komatsu na sprzedaż

Użyj okienka poniżej żeby zobaczyć pełną listę wózków widłowych, koparek, maszyn leśnych i budowlanych firmy Komatsu, dostępnych na platformie Mascus. Zostały podzielone na różne kategorie, tak, żeby ułatwić ich odnalezienie.
Poniżej znajdują się ogłoszenia tylko z Polski. Klikając w sekcje czy w ogłoszenie, zobaczycie Państwo wszystkie ogłoszenia Mascus z całego świata.
Komatsu jest producentem maszyn górniczych i budowlanych. Firma powstała w 1921 i jest obecnie liderem w dziedzinie dostarczania rozwiązań z zakresu elektroniki i logistyki przy wykorzystaniu maszyn i pojazdów przemysłowych. Dla Komatsu, jakość wykonywanych maszyn i zaufanie klientów to wartości, które liczą się najbardziej. Maszyny produkowane przez Komatsu są dostępne w różnych rozmiarach, od dużych, doskonałych do prac górniczych, po małe, kompaktowe, sprawdzające się w obszarach zurbanizowanych. Korzystaj z Mascus, największej europejskiej platformy Internetowej, jeśli chcesz kupić lub sprzedać maszyny budowlane i transportowe produkowane przez Komatsu.

Zarejestruj się i ogłaszaj

Jeśli już jesteś zarejestrowany na Mascus, zaloguj się i ogłaszaj. W przeciwnym razie nowe konto zostanie utworzone dla Ciebie w momencie wstawiania ogłoszenia.

Kupuj używane maszyny leśne produkowane przez Komatsu

Mascus nie posiada na własność żadnej z maszyn, wystawionych na sprzedaż. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem jednej z nich, skontaktuj się osobiście ze sprzedającym. Jego dane kontaktowe umieszczone są w ogłoszeniu. the seller

Jak sprzedać używane wózki widłowe i koparki Komatsu

Umieść ogłoszenie na platformie Mascus jeśli jesteś zainteresowany kupnem lub sprzedażą wózka widłowego, koparki lub maszyny budowlanej. To łatwe!

Zostań dealerem

Jesteś dealerem? Jeśli odwiedzasz regularnie strony Mascus po to, by kupić lub sprzedać [subcategory], prosimy zarejestrować się jako dealer. Mascus gwarantuje dealerom możliwość rozliczania się przez faktury oraz inne udogodnienia. Korzystaj z Mascus Locator, żeby wyszukać dealerów, którzy sprzedają nowe i używane wózki widłowe oraz sprzęt ciężki produkowany przez Komatsu. Skontaktuj się z Mascus, jeśli masz jakiekolwiek pytania.

Mascus - Encyklopedia Marek

Mascus wciąż ulepsza swoje teksty dotyczące różnych producentów sprzętu ciężkiego, takich jak Komatsu, z nadzieją, że w przyszłości staną się czymś w rodzaju encyklopedii marek online. Jeśli możesz dostarczyć nam jakiekolwiek cenne informacje o Komatsu lub innych producentach sprzętu ciężkiego, prosimy o przesłanie swoich tekstów na communication@mascus.com