Marka Komatsu

Komatsu – uzywane maszyny budowlane i maszyny magazynowe

Komatsu jest dzis jednym z najwiekszych producentów maszyn budowlanych, lesnych oraz magazynowych. Firma uzywa wiodacych technologii i szczyci sie swietna obsluga klienta, stad tez jest jedna z najpopularniejszych marek na swiecie.
Przydatne kategorie:

Jak znalezc wózki widlowe i maszyny budowlane Komatsu na sprzedaz

Uzyj okienka ponizej zeby zobaczyc pelna liste wózków widlowych, koparek, maszyn lesnych i budowlanych firmy Komatsu, dostepnych na platformie Mascus. Zostaly podzielone na rózne kategorie, tak, zeby ulatwic ich odnalezienie.
Ponizej znajduja sie ogloszenia tylko z Polski. Klikajac w sekcje czy w ogloszenie, zobaczycie Panstwo wszystkie ogloszenia Mascus z calego swiata.
Komatsu jest producentem maszyn górniczych i budowlanych. Firma powstała w 1921 i jest obecnie liderem w dziedzinie dostarczania rozwiązań z zakresu elektroniki i logistyki przy wykorzystaniu maszyn i pojazdów przemysłowych. Dla Komatsu, jakość wykonywanych maszyn i zaufanie klientów to wartości, które liczą się najbardziej. Maszyny produkowane przez Komatsu są dostępne w różnych rozmiarach, od dużych, doskonałych do prac górniczych, po małe, kompaktowe, sprawdzające się w obszarach zurbanizowanych. Korzystaj z Mascus, największej europejskiej platformy Internetowej, jeśli chcesz kupić lub sprzedać maszyny budowlane i transportowe produkowane przez Komatsu.

Zarejestruj się i ogłaszaj

Jeśli już jesteś zarejestrowany na Mascus, zaloguj się i ogłaszaj. W przeciwnym razie nowe konto zostanie utworzone dla Ciebie w momencie wstawiania ogłoszenia.

Kupuj używane maszyny leśne produkowane przez Komatsu

Mascus nie posiada na własność żadnej z maszyn, wystawionych na sprzedaż. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem jednej z nich, skontaktuj się osobiście ze sprzedającym. Jego dane kontaktowe umieszczone są w ogłoszeniu. the seller

Jak sprzedać używane wózki widłowe i koparki Komatsu

Umieść ogłoszenie na platformie Mascus jeśli jesteś zainteresowany kupnem lub sprzedażą wózka widłowego, koparki lub maszyny budowlanej. To łatwe!

Zostań dealerem

Jesteś dealerem? Jeśli odwiedzasz regularnie strony Mascus po to, by kupić lub sprzedać [subcategory], prosimy zarejestrować się jako dealer. Mascus gwarantuje dealerom możliwość rozliczania się przez faktury oraz inne udogodnienia. Korzystaj z Mascus Locator, żeby wyszukać dealerów, którzy sprzedają nowe i używane wózki widłowe oraz sprzęt ciężki produkowany przez Komatsu. Skontaktuj się z Mascus, jeśli masz jakiekolwiek pytania.

Mascus - Encyklopedia Marek

Mascus wciąż ulepsza swoje teksty dotyczące różnych producentów sprzętu ciężkiego, takich jak Komatsu, z nadzieją, że w przyszłości staną się czymś w rodzaju encyklopedii marek online. Jeśli możesz dostarczyć nam jakiekolwiek cenne informacje o Komatsu lub innych producentach sprzętu ciężkiego, prosimy o przesłanie swoich tekstów na communication@mascus.com