Marka JCB

Używane maszyny i pojazdy JCB

JCB produkuje traktory, maszyny budowlane, maszyny rolnicze, samochody ciężarowe, koparko-ładowarki itp., które dziś można spotkać wszędzie, jako że JCB jest już marką globalną. Jest to jeden z trzech największych producentów maszyn budowlanych na świecie, który zatrudnia 8.000 pracowników. Firma została założona w Wielkiej Brytanii, ale dziś działa w ponad 150 krajach.


Popularne kategorie JCB:

Jak znaleźć maszyny i pojazdy JBC?

Na stronach Mascus.pl można znaleźć wiele maszyn produkcji JBC - od budowlanych poprzez ciężarówki, aż do maszyn rolniczych. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki Mascus lub wybrać jeden z linków w tabeli poniżej, gdzie wszystkie maszyny tej marki z Polski są podzielone według kategorii i modeli.

JCB stawia na badania i rozwój, ponieważ chce dostarczać swoim klientom innowacyjnych produktów. Firma znana jest z nowoczesnych rozwiązań i dobrej obsługi klienta w punktach sprzedaży. Zadowolenie klientów i utrzymywanie dobrych relacji z nimi jest ważne dla JCB. Kupując maszyny JBC można mieć pewność, że jest to najwyższej jakości sprzęt przygotowany do pracy nawet w najtrudniejszym środowisku.

Produkcja pojazdów transportowych, maszyn rolniczych i budowlanych odbywa się w 18 fabrykach w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Ameryce Północnej i Południowej, Chinach i Indiach.

Najpopularniejsze maszyny JCB to: koparki, ładowarki, ciągniki i samochody. Aby znaleźć te maszyny należy przeglądać ogłoszenia na następujących stronach:
- pojazdy użytkowe JCB;
- używane maszyny budowlane JCB;
- używane maszyny rolnicze JCB.

Jak kupować używane maszyny i pojazdy JCB?

Jeżeli chcesz kupić jedną z maszyn reklamowanych na stronach Mascus, skontaktuj się bezpośrednio ze sprzedającym. Mascus nie jest właścicielem sprzętu prezentowanego w serwisie, a jedynie platformą komunikacji między kupującymi a sprzedającymi. Wszystkie dane niezbędne do nawiązania kontaktu znajdują się obok ogłoszenia, na stronie reklamowanego sprzętu.

Pamiętaj by odwiedzać strony Mascus.pl regularnie, ponieważ codziennie pojawiają się tu nowe ogłoszenia, szczególnie w tak popularnych kategoriach jak używane pojazdy i maszyny rolnicze JBC.

Jeżeli chcesz znaleźć dealerów zajmujących się sprzedażą maszyn JBC, skorzystaj z Mascus Locator.

Reklamuj się na stronach Mascus.pl

Jeżeli jesteś już zarejestrowany, zaloguj się by umieścić ogłoszenie. Jeżeli nie masz jeszcze konta na naszym serwisie, zostanie ono automatycznie utworzone przy dodawaniu ogłoszenia.

Jak zostać dealerem?

Jeżeli jesteś dealerem i zamierzasz regularnie korzystać z serwisu Mascus by kupować i sprzedawać maszyny, zarejestruj się jako dealer. Dzięki temu będziesz miał możliwość opłacać umieszczanie ogłoszeń na podstawie faktury oraz otrzymasz dostęp do dodatkowych usług Mascus.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, skontaktuj się z Mascus Polska.

Encyklopedia marek

W chwili obecnej Mascus pracuje nad wzbogaceniem informacji dotyczących różnych producentów maszyn i sprzętu, takich jak JBC. Mamy nadzieję, że w przyszłości strony Mascus poświęcone różnym markom będą służyły naszym użytkownikom jako internetowa encyklopedia używanych maszyn i pojazdów użytkowych. Jeżeli możesz nam pomóc w osiągnięciu tego celu np. poprzez dostarczenie interesujących informacji o marce JBC, prosimy o kontakt pod adresem: communication@mascus.com.