29.09.2011

Mascus wchodzi na rynek Chin I Tajwanu

Mascus, światowy lider rynku online operujący w rynku używanych środków transportu,maszyn budowlanych, urządzeń rolniczych i leśnych ma przyjemność ogłosić nową umowę licencyjną w Chinach, firmą ANB, z siedzibą w Xiamen.

"Mascus Chiny i Tajwan będą naszym 40 i 41 krajem, zaznaczającym jeden z najbardziej znaczących kamieni milowych w naszej historii", mówi Fredrik Larsson MD. "Wielkość I tempo wzrostu gospodarki sprawia, że jest to wazny krok w naszym planie globalizacji. Jest to pierwszy z krajów BRIC, który podpisał umowę z Mascus Teraz ciężko pracujemyna aby zamknąc negocjacje w Brazylii, Indiach Rosji , jak również na innych kluczowych obszarach , takich jak Korea Południowa i Meksyk."

Otwarcie na Azje.

Już w Australii, Nowej Zelandii, Indonezji, Tajlandii Malezji, z miejsc w Japonii, Tajwanu I Korei Południowej, nowe chińskie biuro wzmocni pozycję Mascus w Azji I otworzy nowe możliwości dla klientów na całym świecie aby wbić się w ogromny Chiński rynek.

Mascus Chiny obejmie Chiny, w tym Republikię Ludową Chin,Hongkong i Makau, jak również Republikę Chińską (Tajwan).

"W przeciwieństwie do naszych konkurentów, Mascus ma teraz prawdziwie globalną obecność ",wyjaśnia dyrektor InternationalizationTomasz Odrobinski. "Utworzenie stałej bazy w Chinach otwiera największy na świecie rynek dla naszych klientów,jak również pomaga chińskim klientom dotrzeć do lokalnych I światowych rynków bardziej efektywnie."

Kompleksowe globalne I lokalne rozwiazania.

Przy średniej stopie wzrostu PKB o 10% w ciągu ostatniej dekady, Chiny są miejscem lokalizacji dla kilku największych światowych producentów, jak również setki innych producentów maszyn, części zamiennych i innych usług to jedna z wielu korzyści umowy licencyjnej zarówno dla sprzedających i kupujących maszyny oraz producentów z tego regionu.

"Mascus Chiny będą miały znaczący wpływ na lokalne firmy," wyjaśnia dyrektor ds. sprzedaży, Rickard Petersson."Po pierwsze, będzie to ułatwienie dla chińskich sprzedawców aby dotrzeć do reszty świata bardziej efektywnie.Po drugie to pomoże regionalnym producentom w Chinach sprzedawać do innych obszarów kraju łatwiej I po trzecie Mascus Locator, nasz katalog przemysłu maszyn cięzkich, pozwoli producentom części zamiennych i innych usług, aby dotrzeć do ogromnej rzeszy potencialnych klientów, zarówno lokalnie jak globalnie. "

Doświadczony partner.

Mascus nawiązał współpracę w Chinach z firmą ANB, z siedzibą w Xiamen w południowo-wschodniej części kraju. "Jesteśmy bardzo zadowoleni z nowej umowy z Mascus," mówi Anders Nilsson, MD z ANB. "Chiny mają już kilka umów z sektora B2B, ale tylko Mascus oferuje kompletne rozwiązania dla sektora maszyn ciężkich. Koncentrując sie na chińskiej gospodarce jest to idealeny moment dla firm z całego świata aby rozpocząć tutaj robienie interesów Oczekujemy na rozwój Mascus Chiny aby w przyszłości stał sie fundamentem marki Mascus”.

Kontaky:

Fredrik Larsson, Managing Director, +358 50 314 2511,

Rickard Petersson, Sales Director, + 46 70 660 2780,

Tomasz Odrobinski, Internationalization Director, + 358 40 750 4922,

Anders Nilsson, Country Manager China & Taiwan +86 159 80 859 586,

Przemysław Tosiek Account Manager Polska + 48 601 147 788


O Mascus:
Mascus -Jest serwisem transakcyjnym dedykowanym używanym maszynom rolniczym, leśnnym, transportu materiałów I innego sprzętu komunalnego, budownictwa i transport pojazdów.Zakres produktów obejmuje ciągniki siodłowe, przyczepy na sprzedaż, używane ciężaróweki na sprzedaż, przyczepy, wózki widłowe, mini-koparki,wywrotki i koparki. Mascus sprawia, że handel używanymi maszynami i urządzeniami jest szybszy I bardziej efektywny poprzez gromadzenie w jednym miejscu nformacji na temat podaży i popytu. Wszystkich dealerów producentów I użytkowników końcowych zapraszamy do oferowania swoich używanych maszyn i urządzeń do sprzedaży za pośrednictwem naszej giełdy.

W regionie Azji Mascus posiada następujące strony internetowe www.mascus.co.id, www.mascus.jp, www.mascus.co.kr, www.mascus.com.my, www.mascus.com.sg, www.mascus.co.th, www.mascus.com.tw, www.cnmasike.com and in Australia Oceania www.mascus.com.au and www.mascus.co.nz

Mascus jest firmą handlową Alma Media Corporation.

Uwagi dla redaktorów:
Materiały prasowe zdjęci:
English www.mascus.com/press

Ogólne zapytania prasowe:

29.09.2011

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007

2006

2005

2004

2003