23.06.2011

Caterpillar i Mascus podpisały nową umowę

Lider na rynku maszyn – firma Caterpillar oraz serwis Mascus, jedna z największych internetowych giełd używanych maszyn budowlanych, rolniczych, leśnych, wózków widłowych i samochodów ciężarowych informują, że współpraca obu firm zostaje przedłużona na kolejne 12 miesięcy. Caterpillar rozpoczął współpracę z serwisem Mascus w październiku 2010 roku, wykorzystując serwis jako narzędzie do zaprezentowania swojego sprzętu potencjalnym klientom na całym świecie.

Kontynuacja współpracy pomiędzy firmami jest zwieńczeniem bardzo udanych dla Mascus ostatnich 6 miesięcy, kiedy to przekroczone zostały liczby 150 000 ogłoszeń w serwisie oraz 2 milionów unikalnych użytkowników miesięcznie. Obecnie ponad 3500 firm z całego świata umieszcza ogłoszenia na Mascus, a sam serwis jest obecny w 41 krajach.


“Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Caterpillar zdecydował się na kontynuację współpracy z serwisem Mascus. Sukces naszej kooperacji pokazuje, jak ważną rolę w branży używanych maszyn spełnia portal internetowy o globalnym zasięgu” - powiedział Rickard Petersson, dyrektor sprzedaży Mascus. Dodał również, że silna pozycja serwisu Mascus oraz światowa marka jaką jest Caterpillar sprawia, że korzyści ze współpracy odnoszą wszystkie strony – zarówno dealerzy maszyn Caterpillar, jak i serwis Mascus. Dlatego kontynuacja współpracy przez obie strony została przyjęta z radością.

Caterpillar – obecność w internecie.

Caterpillar przykłada dużą wagę do obecności w internecie, traktując portale ogłoszeniowe jako kluczowy czynnik strategii marketingowej. Centralnym portalem firmy prezentującym używany sprzęt marki CAT jest serwis Catused.com. Połączenie z serwisem Mascus pozwala na dotarcie z ofertą maszyn do szerszego grona potencjalnych klientów na całym świecie. Współpraca gwarantuje, że cała oferta używanych maszyn, będących w posiadaniu dealerów CAT będzie prezentowana w serwisie Mascus.

“Jesteśmy bardzo zadowoleni z odzewu, jaki mamy dzięki współpracy z serwisem Mascus. Dzięki niej nasi dealerzy mają większą możliwość kontaktów z potencjalnymi klientami” – powiedział Mike Young, product manager serwisu Catused.com. „Jesteśmy przekonani, że kolejne 12 miesięcy współpracy sprawi, że dealerzy naszego sprzętu będą jeszcze bardziej widoczni ze swoja ofertą, co ułatwi kupującym dotarcie do używanych maszyn CAT”, dodaje Mike Young.

Mascus – globalny portal dla dealerów CAT

Kontynuacja współpracy pomiędzy Caterpillar a Mascus pozwala dealerom używanego sprzętu CAT na dotarcie do większej ilości potencjalnych nabywców bowiem serwis Mascus jest obecny w 39 i jest prezentowany w 35 wersjach językowych. W ten sposób oferta dealerów CAT jest dostępna na nowych rynkach na całym świecie.

“Sukces współpracy z Caterpillar jest jednym z największych naszych osiągnięć w ostatnim roku. Tym bardziej cieszymy się, że współpraca będzie przedłużona na kolejne miesiące” – powiedział Fredrik Larsson, dyrektor zarządzający Mascus. Dodaje też, że współpraca z tak renomowaną marką jaka jest CAT jest wielkim doświadczeniem dla Mascus oraz że jest przekonany, że kolejne miesiące będą sukcesem dla obu stron.

Kontakt:

Fredrik Larsson, Managing Director, +358 50 314 2511,

Rickard Petersson, Sales Director, + 46 70 660 2780,

O Mascus:

Mascus –internetowa giełda używanych maszyn rolniczych, leśnych, wózków widłowych, maszyn komunalnych, budowlanych oraz samochodów ciężarowych. W serwisie znajdują się ogłoszenia: traktory na sprzedaż, używane samochody ciężarowe na sprzedaż, przyczepy na sprzedaż, koparki, naczepy, wózki widłowe, mini koparki i koparko-ładowarki. Dzięki zgromadzeniu w jednym miejscu informacji o sprzedających Mascus sprawia, że handel używanymi maszynami jest szybszy i bardziej skuteczny. Zapraszamy wszystkich dealerów i producentów sprzętu ciężkiego do umieszczania swoich ofert w serwisie Mascus.

Mascus należy do Alma Media Corporation.

Dla wydawców:
Materiały prasowe i zdjęcia:

W wersji angielskiej: www.mascus.com/press

Prośby o informacje:

23.06.2011

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007

2006

2005

2004

2003