18.04.2011

Mascus podpisał umowę o współpracy w Turcji.

Mascus, wiodąca światowa internetowa giełda używanych maszyn budowlanych, rolniczych, leśnych, komunalnych, wózków widłowych i samochodów ciężarowych informuje, że podpisana została umowa licencyjna w Turcji.
Mascus Turkey jest 37 krajem, w którym działa serwis, a umowa z firmą Makport jest realizacją strategii poszerzania działalności globalnej.

“2010 rok był bardzo dobrym rokiem dla Mascus. Działamy w 37 krajach, w serwisie jest ponad 150 000 ogłoszeń i mamy ponad 2 miliony użytkowników unikalnych miesięcznie” powiedział Dyrektor Zarządzający Mascus, Fredrik Larsson. „Pomimo problemów w gospodarkach światowych udaje nam się kontynuować wzrosty, a ostatnia umowa w Turcji jest kolejnym ważnym kamieniem milowym w naszym rozwoju”.

Mascus Turcja: istotny rynek.

“Położenie geograficzne Turcji, pomiędzy Europą, Azją Centralną i krajami Bliskiego Wschodu sprawia, że jest to kluczowy rynek w handlu międzynarodowym” powiedział Tomasz Drobiński, Internationalization Director. „Jesteśmy zadowoleni, że będziemy współpracować z firmą Kemal Ünalan i Makport. Jest to strategiczne partnerstwo na poziomie sprzedaży i marketingu, które przyniesie korzyści dealerom sprzętu w Turcji i pomoże im w sprzedaży na rynku międzynarodowym”.

“Wierzę, że duża liczba ogłoszeń, przejrzystość i łatwość korzystania z Mascusa będzie wielką wartością dla kupujących i sprzedających sprzęt” powiedział Kemal Ünalan. „Dzięki publikacji ogłoszeń w wielu językach każdy, kto nie porozumiewa się w obcym języku ma szansę na handlowanie poprzez serwis Mascus, mając możliwość wyboru spośród tysięcy ogłoszeń z całego świata”.

Kemal Ünalan, Country Manager Turcja, dodaje: “Mascus w Turcji to nie tylko internetowa giełda używanych maszyn, serwis wnosi również wiele dodatkowych wartości dla klientów w postaci usług takich jak:

  • Mascus Locator – branżowy katalog z sektora maszyn ciężkich (dealerzy, sprzętu, wypożyczalnie, części, transport, usługi finansowe)
  • Mascus Magazine – 60 000 egzemplarzy dystrybuowanych dwa razy w roku na całym świecie
  • Usługi dodatkowe – integracja, wsparcie techniczne, narzędzia do zarządzania ogłoszeniami

Koncept globalny, wiedza lokalna.

Obok Brazylii i Rosji, Turcja jest jednym z krajów, które wyszły obronną ręką z kryzysu światowego, dlatego jest obiecującym rynkiem dla klientów Mascusa, zwłaszcza z Europy Zachodniej i krajów Bliskiego Wschodu.

“Turcja jest pierwszym krajem ze strefy państw określanych jako BRICET, z którym podpisaliśmy umowę licencyjną. Jest to ważny krok w naszym rozwoju poza Europą, który daje możliwość działania naszym klientom regionalnie, międzynarodowo również globalnie” kontynuuje Tomasz Drobiński. “W 2011 roku będziemy pracować nad wejściem na kolejne rynki, z których priorytetowo traktujemy Brazylię, Rosję, Chiny, Indie, Koreę Południową i Meksyk”.

Kontakt:
Fredrik Larsson, Managing Director, +358 50 314 2511,

Rickard Petersson, Sales Director, + 46 70 660 2780,

Tomasz Odrobinski, Internationalization Director, + 358 40 750 4922,

Kemal Ünalan, Mascus Turkey Country Manager, +90 (555) 347 7333

O Mascus:

Mascus – internetowa giełda używanych maszyn budowlanych, leśnych, komunalnych, rolniczych oraz samochodów ciężarowych. W serwisie można znaleźć traktory na sprzedaż, używane ciężarówki, koparki, koparko-ładowarki i wiele innych. Mascus usprawnia procesy sprzedażowe dzięki zgromadzeniu w jednym miejscu informacji o sprzedających i ich ofertach.
Mascus jest produktem firmy Alma Media Corporation.

Dla Prasy:
Materiały prasowe i zdjęcia:

www.mascus.com/press (w języku angielskim)
Kontakt dla mediów:

18.04.2011

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007

2006

2005

2004

2003