12.10.2010

100 000 ogloszen w serwisie Mascus

Mascus, jeden z największych na świecie serwisów ogłoszeniowych w branży używanych maszyn budowlanych, rolniczych, leśnych, komunalnych, samochodów ciężarowych i wózków widłowych przekroczył próg 100 000 ogłoszeń publikowanych w serwisie.

Wiadomość ta oraz wcześniejsze dane o osiągnięciu ponad 1,2 mln unikalnych użytkowników miesięcznie pokazują, że serwis rozwija się bardzo dynamicznie. Dzięki temu szukający używanych maszyn z Europy, Stanów Zjednoczonych, Kanady, RPA, Australii oraz krajów Bliskiego Wschodu mają olbrzymi wybór sprzętu.

“Osiągnięcie 100 000 ogłoszeń jest szalenie ważne dla serwisu Mascus,” skomentował to Dyrektor Sprzedaży Richard Petersson. „Jesteśmy oczywiście bardzo zadowoleni, ale nie do końca zaskoczeni takim wynikiem. Cały czas ciężko pracujemy nad tym, żeby umocnić pozycję serwisu, jako międzynarodowej firmy, która rozwija usługi i produkty po to, żeby klientom i użytkownikom ułatwić pracę, żeby serwis spełniał ich potrzeby i oczekiwania”.

Wdrożono innowacyjne usługi, takie jak My Mascus, który ułatwia użytkownikom serwisu rejestrację, tworzenie list poszukiwanych maszyn, umieszczania ogłoszeń „Kupię” lub otrzymywania powiadomień o pojawieniu się w serwisie szukiwanej maszyny. Rozwinięto wiele narzędzi ułatwiających korzystanie z serwisu: porównywanie ofert, strony marek, które ułatwiają wyszukiwanie sprzętu i wiele innych. Wielką wagę przywiązuje się do działań SEO i indeksowania ogłoszeń.

Mascus działa obecnie w 32 krajach na 5 kontynentach. Posiada 42 narodowe domeny i dostępny jest w 35 językach. To wszystko sprawia, że staje się jednym z największych i najważniejszych globalnych portali ogłoszeniowych z ciężkim sprzętem, gdzie można znaleźć ogłoszenia tj.: traktory, wózki widłowe, koparki, koparko-ładowarki i ciężarówki na sprzedaż.

“Fakt, że klienci z całego świata mogą wyszukiwać i odpowiadać na ogłoszenia w ich własnym języku jest ważnym elementem międzynarodowego naszego wzrostu” powiedział Tomasz Odrobiński, Mascus Internationalization Director. „Dealerzy używanego sprzętu bardzo szybko uświadomili sobie, ile korzyści może przynieść działanie na rynku międzynarodowym, a dzięki Mascusowi mogą tam działać i umieszczać ogłoszenia we własnym języku”.

“Mimo światowej recesji staramy się utrzymywać stabilny wzrost na wszystkich rynkach” dodaje Mascus Managing Director, Fredrik Larsson. „Wierzymy, że dzięki dalszemu skupianiu się na oczekiwaniach i potrzebach naszych użytkowników i klientów będziemy kontynuować wzrost, dostarczając naszym klientom na całym świecie dużą wartość”.

Kontakt:
Fredrik Larsson, Mascus Managing Director, +358 50 314 2511,
Rickard Petersson, Sales Director, + 46 70 660 2780,
Tomasz Odrobinski, Internationalization Director, + 358 40 750 4922,

O Mascus:
Mascus - Internetowa giełda używanych maszyn budowlanych, rolniczych, leśnych, komunalnych, wózków widłowych i samochodów ciężarowych. Wśród ofert można znaleźć traktory na sprzedaż, używane ciężarówki na sprzedaż, koparki, mini koparki, ładowarki. Dzięki Mascus, który w jednym miejscu gromadzi informacje o sprzedających, handel maszynami i sprzętem ciężkim staje się szybszy i skuteczniejszy. Zapraszamy wszystkich sprzedających sprzęt, producentów, importerów oraz osoby indywidualne do umieszczania ogłoszeń na naszej giełdzie.
Mascus należy do grupy Alma Media Corporation.

Uwagi dla Wydawców:
Materiały prasowe i zdjęcia:

English www.mascus.com/press

Kontakt dla mediów:

Więcej informacji:
Polina Brachkov, Mascus Communication Manager,+ 358 50 381 49 45,

12.10.2010

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007

2006

2005

2004

2003