10.12.2007

Ogłoszenia sprzętu ciężkiego na Mascus Giełda online na Węgrzech i Rumunii

Londyn 12 Listopad 2007Alma Media Interactive Oy (AMI) podpisała umowę licencyjną dotyczącą giełdy Mascus Europejskiego rynku sprzedaży używanego sprzetu, z medialnym partnerem, media house Inform Média KFT (IM) na Węgrzech i w Rumunii.


image1

Uruchomienie serwisu mascus na Węgrzech i Rumunii daje możliwości kupna i sprzedaży w całej Europie dla osób z tych krajów w ich ojczystych językach. Mascus operuje w sześciu kategoriach używanych srodków transportu, maszyn budowlanych, rolniczych, komunalnych, maszyn leśnych i wózków widłowych. Mascus pozwala szybko wyszukać właściwa maszynę lub pojazd z całej Europy.
Zostały stworzone narodowe strony w tych krajach www.mascus.ro i www.mascus.hu.
Dodatkowo klienci otrzymuja informacje o finansowaniu i szacunkowych kosztach transportu

Węgierscy i Rumuńscy dealerzy jako sprzedawcy używanego sprzętu
Dla Wegierskich i Rumuńskich dealerów Mascus oferuje mozliwość sprzedaży w całej Europie, jest reprezentowany przez lokalne serwisy m.in. w takich krajach jak Rosja, Ukraina,Serbia,Chorwacja,Słowenia

“Europa staję się wspólnym rynkiem poszczególnych krajów, kombinacja EURO i jednego rynku sprzedaży używanego sprzętu w internecie, przyspieszy i wzmocni rozwój poszczegolnych rynków. Mascus chce zostać w tej strategii pierwszą europejska giełdą używanych maszyn i ciężarówek ze silną lokalną obecnością” powiedział Fredrik Larsson, Dyrektor Mascus.

Obecnie maszyny i pojazdy prezentowane są w 23 językach

“Dane z jednego źródła w narodowych językach, Węgierscy i Rumuńscy dealerzy będą mieli możliwość prezentowania swojej oferty w 23 językach. Węgierscy dealerzy mogą skorzystać z rozwiązania Mascus Plus mprezentowania własnej oferty na swojej stronie firmowej w kilku językach, bez specjalistycznej wiedzy informatycznej.” obaśnia Ferenc Izsák z biura Mascus na Węgrzech.


Inform Média KFT będzie odpowiedzialne za budowanie pozycji Mascus na Węgrzech i w Rumunii. IM będzie sprawował nadzór nad marketingiem, sprzedażą i opieką na klientami. AMI bedzie odpowiedzialna za utrzymanie i techniczny support internetowej giełdy Mascus "Mascus będzie dołączony do naszej szerokiej oferty portali o różnej tematyce", powiedział Josef Kogler, Dyrektor Zarządzający Inform Media KFT. Mascus będzie widoczny na targach, w handlowych magazynach oraz na naszych samochodowych, informacyjnych i oferujących pracę portalach na Węgrzech i Rumunii.

W celu dodatkowych informacji prosimy o kontakt :

Josef Kogler, Managing Director, +36 (209) 455511,
Fredrik Larsson, Director, +46 (70) 305 1140,
Ferenc Izsák, Portal Manager, +36 (20) 940 1917,
Lucian Luncan, Portal Manager, +40 0720 487 385,

uwagi dla redaktorów:

materiały prasowe i zdjęcia:
English www.mascus.com/press.asp
Hungary www.mascus.hu/press.asp
Romania www.mascus.ro/press.asp

Mascus – europejska rynek używanych maszyn i pojazdów Mascus jest internetową giełdą na której znajdują się używane maszyny, wyposażenie i pojazdy Mascus efektywnie pomaga w sprzedaży przez zgromadzenie w jednym miejscu sprzedajacych i poszukujacych. Wszytkich dealerów i producentów zapraszamy do umieszczania ogłoszeń na naszym portalu.


Inform Media - Węgierska i Rumuńska Kompania Medialna,posiada dzienniki, różne lokalne tytuły prasowe,tygodniki i wydawnictwa reklamowe, portale internetowe we wschodnich Węgrzech i zachodniej części Rumunii. Na Węgrzech kompania operuje na rynku 1,8 mln mieszkańców, gdzie jest około 750 tys. gospodarstw domowych. W Rumunii posiada około 3,5 mln potencjalnych czytelników.
Kompania została utworzona w 1991 przez austriackich inwestorów, w 1995 Josef Kogler (CEO) został dyrektorem zarządzającym. W 1998 Eugen A. Russ nabył 100% udziałów. Od 2000 IM inwestuje w biznes internetowy, w szczgólności dotyczacy reklamy.

10.12.2007

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007

2006

2005

2004

2003