16.09.2014

Kluczowy etap na drodze rozwoju serwisu Mascus: 300 000 ogloszen w serwisie!

Mascus, jedna z największych internetowych giełd pojazdów użytkowych, maszyn budowlanych, maszyn rolniczych, maszyn leśnych i wózków widłowych osiągnęła kolejny ważny etap na drodze rozwoju – 300 000 ogłoszeń w serwisie.

“Mascus miał ostatnio okazję do świętowania kilku znaczących osiągnięć” powiedział Tim Scholte, Dyrektor Zarządzający Mascus, dodając: „W ostatnich 4 latach udało nam się potroić liczbę ogłoszeń w serwisie. Najszybciej rozwijającymi się sektorami są Maszyny Budowlane, Transport i Maszyny Rolnicze”.

Mascus w liczbach:

  • ponad 6 900 firm z całego świata prezentujących swoje oferty w serwisie
  • ponad 300 000 ogłoszeń w serwisie
  • ponad 2.8 miliony unikalnych użytkowników miesięcznie
  • obecność w 58 krajach na całym świecie
  • 42 wersje językowe
  • ponad 140 nowych dealerów używanego sprzętu miesięcznie dołączających do Mascus
  • ponad 85 przedstawicieli Mascus na całym świecie, dbających o prawidłowy rozwój produktu i kontakty z dealerami

Globalna marka o mocnych fundamentach

Mascus stał się globalną marką, która dba przede wszystkim o stworzenie miejsca, gdzie spotykają się sprzedający i kupujący z całego świata. Nasza marka budowana jest na mocnych fundamentach opartych na kluczowych rynkach Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji, Skandynawii i Stanów Zjednoczonych.
“Kiedy w 2001 roku serwis Mascus zaczynał działać w Skandynawii, nie przypuszczaliśmy, ze po 13 latach odniesiemy sukces w skali globalnej. Wymagało to oczywiście czasu, środków oraz energii, żeby zbudować międzynarodowy biznes w takim kształcie, jaki mamy dzisiaj. Dobra strona internetowa to nie wszystko, musieliśmy nauczyć się działać na rynkach lokalnych, być blisko klientów i branży w każdym kraju” mówi Rickard Krøtø, Dyrektor Operacyjny Mascus.

“Rozwijamy się każdego dnia. Dzięki temu, że mamy ponad 30 biur lokalnych i zespołów sprzedażowych Mascus przyciągamy kupujących maszyny i samochody ciężarowe z Południowej Afryki, Rosji, Chin, Japonii, USA, Szwecji, Niemiec i wielu innych krajów. Jesteśmy dumni, że mamy dynamiczny, międzynarodowy zespół, który rozwija nasz produkt. Żadna inna strona internetowa nie oferuje takich międzynarodowych kompetencji!” mówi Gauthier Dominicy, Marketing Manager.

Mascus cały czas rozwija istniejące usługi i wprowadza nowe, tak żeby w jak najlepszy sposób wyjść na przeciw rosnącym oczekiwaniom klientów, którzy szukają nowych, innowacyjnych sposobów sprzedaży sprzętu ciężkiego. Żeby zobaczyć wszystkie usługi oferowane przez Mascus prosimy kliknąć w ten link.

Kontakt

Tim Scholte, CEO, +31 65 182 3389,
Rickard Krøtø, COO, +46 70 660 2780,

O Mascus:
Mascus - internetowa giełda używanych maszyn rolniczych, leśnych, wózków widłowych, maszyn komunalnych, budowlanych oraz samochodów ciężarowych. W serwisie znajdują się ogłoszenia używanych traktorów, używanych samochodów ciężarowych, przyczep, koparek, naczep, wózków widłowych, mini koparek i koparko-ładowarek. Dzięki zgromadzonym w jednym miejscu informacjom o sprzedających Mascus ułatwia i przyspiesza handel używanymi maszynami. Zapraszamy wszystkich dealerów i producentów sprzętu ciężkiego do umieszczania swoich ofert w serwisie Mascus.

Dla wydawców:
Materiały prasowe i zdjęcia:
www.mascus.com/press (wersja angielska)

16.09.2014

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007

2006

2005

2004

2003