24.04.2014

Mascus wprowadza aplikację do prezentacji ogłoszeń na Facebooku!

Facebook stał się w ostatnich latach ważnym kanałem marketingowym dla biznesu. Firmy dzielą się na tym portalu społecznościowym informacjami, zdjęciami, dzięki czemu mogą zainteresować fanów działaniem firmy oraz dostarczanymi produktami i usługami.

“Producenci, dealerzy, sprzedawcy maszyn ciężkich i samochodów ciężarowych również wykorzystują możliwości Facebooka w swojej działalności biznesowej. Coraz większa liczba firm z tej branży prezentuje i dzieli się informacjami o firmie na tej platformie społecznościowej. Mascus zdecydował się na stworzenie narzędzia, które ułatwi użytkownikom serwisu prezentację swoich ogłoszeń na Facebookowym fanpage’u. Z myślą właśnie o nich powstała aplikacja do prezentowania ogłoszeń na FB”, wyjaśnia Tim Scholte, Dyrektor Zarządzający Mascus.

Aplikacja umożliwia użytkownikom serwisu Mascus prezentację ich ofert używanych maszyn i ciężarówek bezpośrednio na ich fanpage’u, automatycznie, bez konieczności wykonania żadnej dodatkowej pracy!.

Prosta instalacja, automatyczny transfer ogłoszeń na stronę Facebok!

Instalacja aplikacji na stronie Facebooka jest prosta i może być wykonana przez administratora strony. Aplikacja pobiera automatycznie ogłoszenia z serwisu Mascus, co oznacza, że wszystkie ogłoszenia umieszczone przez użytkownika w serwisie Mascus pojawią się również na profilu Facebook. Dzięki temu narzędziu fani firmy otrzymają dodatkową wartość w postaci ogłoszeń, które będą mogli oglądać, dzielić się nimi i obdarowywać „lajkami”. Dealer uzyska dzięki temu większy zasięg ogłoszeń, dotrze z ofertą do nowych, potencjalnych nabywców. Jedną z pierwszych firm, które aktywowały aplikację na swojej stronie Facebook był Puławski Używane Maszyny Rolnicze.

Kontakt

Tim Scholte, CEO, +31 651823389,
Rickard Krøtø, COO, +46 70 660 2780,

O Mascus:

Mascus - internetowa giełda używanych maszyn rolniczych, leśnych, wózków widłowych, maszyn komunalnych, budowlanych oraz samochodów ciężarowych. W serwisie znajdują się ogłoszenia używanych traktorów, używanych samochodów ciężarowych, przyczep, koparek, naczep, wózków widłowych, mini koparek i koparko-ładowarek. Dzięki zgromadzonym w jednym miejscu informacjom o sprzedających Mascus ułatwia i przyspiesza handel używanymi maszynami. Zapraszamy wszystkich dealerów i producentów sprzętu ciężkiego do umieszczania swoich ofert w serwisie Mascus.

Dla wydawców:
Materiały prasowe i zdjęcia:

www.mascus.com/press (wersja angielska)

24.04.2014

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007

2006

2005

2004

2003