15.06.2004

Magazyn Mascus

Z początkiem miesiąca czerwca do firm zajmujących się handlem używanymi maszynami budowlanymi została wysłany pilotażowy egzemplarz międzynarodowego Magazynu Mascus.

Majowy Magazyn Mascus jest pilotażowym wydaniem międzynarodowego Magazyny Mascus, który będzie bezpłatnie dystrybuowany wśród kupujących i sprzedających w nieomal całej Europie Zachodniej, w Polsce, i na Wschodzie Numer pilotażowy zawiera tylko oferty z Wlk. Brytanii i tylko z branży maszyn budowlanych. Ten pilotażowy egzemplarz pokazuje tylko wycinek naszych możliwości.

Mascus Magazyn powstał na prośbę dealerów korzystających z naszych usług. Mascus mając międzynarodowe doświadczenie oraz bazę kupujących i sprzedających na wschodzie i zachodzie Europy ma dobre rozpoznanie rynku. Jako część jednej z największych skandynawskich firm medialnych ma również doświadczenie w produkcji oraz dystrybucji gazet.


Magazyn Mascus - szczegóły

Pierwsze w pełni międzynarodowe wydanie będzie zawierało znacznie większą liczbę ofert m.in. z Skandynawii, Niemiec, Holandii, Wlk. Brytanii i Polski, Obok używanych maszyn budowlanych będą widoczne również używane ciężarówki, maszyny rolnicze, itp. Magazyn będzie rozprowadzany bezpłatnie w łącznej ilości 50 000 egzemplarzy. W 2004 roku wydane zostaną dwa numery 1. Sierpień / Wrzesień 2. Październik / Listopad. W 2005 będzie wydanych 4 numery.

Co ważne oferty zawarte w Magazynie Mascus będą widoczne w języku polskim. Pozostałe wersje językowe tj. rosyjska, szwedzka, fińska i angielska zostaną rozprowadzone w Skandynawii, Wlk. Brytanii i na wschodzie(kraje bałtycki, Rosja. Ukraina, Białoruś). W Polsce Magazyn Mascus będzie rozdawany na targach, dołączony do Auto Market Truck (13 000 egzemplarzy). Zostanie on również wysyłany bezpośrednio do wybranych firm budowlanych.

Dla Polskich dealerów Mascus Magazyn stwarza możliwość niedrogiego docierania do Polskich i zagranicznych kupujących. Polscy dealerzy będą mogli prezentować swojej oferty obok dealerów z Niemiec, Holandii, Danii, Wielkiej Brytanii, Szwecji i Finlandii, Norwegii.

Dla sprzedających tworzenie ogłoszeń jest bardzo łatwe i odbywa się z użycie informacji wprowadzonych na Mascus. Nie ma potrzeby tłumaczyć wszystkiego i edytować zdjęć.

Kupujący widzą podstawowe informacje o maszynach / ciężarówkach, a dzięki numerowi referencyjnemu są w stanie sprawdzić więcej na www.mascus.com Dane kontaktowe do dealera pozwolą kupującym na bezpośredni kontakt w celu dopytania szczegółów bądź sfinalizowania transakcji.

Podstawowa informacja dla dealerów chcących ogłaszać się w Magazynie Mascus.

Zapraszamy również do zapoznania się z bardziej szczegółową informacją o Magazynie Mascus i sposobach ogłaszanie się w nim w postaci prezentacji produktu.

15.06.2004

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2008

2007

2006

2005

2004

2003