Mascus Newsletter - Wiosna 2016Mascus wziął udział w targach BAUMA 2016

Mascus po raz kolejny był jednym z wystawców na targach BAUMA w Monachium. W tym roku mieliśmy wspólne stoisko z Richie Bros Auction. Ta największa na świecie impreza targowa w branży maszyn budowlanych przyciągnęła rekordową liczbę odwiedzających: 580 000 osób z ponad 200 krajów. Wielu wystawców miało okazję sfinalizować zamówienia jeszcze w trakcie trwania targów.

Nasza maskotka (Mascus Man) była gwiazdą targowych alejek, rozdając tysiące okularów przeciwsłonecznych Mascusa. W tym czasie zespół naszych pracowników miał możliwość spotkania się z klientami. Do zobaczenia na następnych targach w Monachium w 2019 roku!

Obejrzyj zdjęcia z targów BAUMANowa wersja aplikacji mobilnej stworzonej dla Volvo

Nowa wersja aplikacji dla Volvo Used Equipment została wdrożona w ubiegłym miesiącu. Zawiera funkcję lokalizowania wszystkich dealerów z regionu EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka). Nowa wersja ma również szereg rozwiązań, które ułatwiają użytkownikowi korzystanie z aplikacji.

Aplikacja dla Volvo Used Equipment została wdrożona w 2014 roku w 25 wersjach językowych. Dzięki tej aplikacji klienci Volvo dostali stały i bardzo prosty dostęp poprzez urządzenia mobilne do wszystkich ogłoszeń używanych maszyn dealerów Volvo Used Equipment w regionie EMEA. Dzięki tej aplikacji użytkownik może nie tylko zobaczyć szczegóły ogłoszenia, ale może od razu skontaktować się ze sprzedającym (email lub telefonicznie).
Aplikację można znaleźć w App Store i Play Store pod nazwą "Volvo Construction Equipment".

Pobierz nową wersję aplikacji (za darmo):
Umieszczanie ogłoszeń na Mascus nigdy nie było tak łatwe!

W ostatnim okresie pracowaliśmy nad mechanizmem, który ma zapewnić Państwu komfort i łatwość w dodawaniu ogłoszeń na Mascus.
Ulepszona strona dodawania ogłoszeń zawiera wiele przydatnych funkcji takich jak: pola autouzupełnienia (podpowiedzi tekstu), sugestia dotycząca ceny, wskaźnik jakości ogłoszenia, opcje wyróżnienia ogłoszeń i wiele innych. Ponadto, nowa grafika jest dostosowana do wszystkich urządzeń, dzięki czemu dodawanie ogłoszeń poprzez smartfon lub tablet jest teraz bardzo proste.

Umieść ogłoszenie już teraz!Odwiedź nas na zbliżających się targach:

UK: Hillhead 2016 - Buxton, Derbyshire
28-30/06/2016
NO: Transport
9-11/06/2016
FR: FOREXPO
15-17/06/2016Zarejestruj się, aby otrzymać Mascus newsletters