Mascus Newsletter Wrzesień 2014Ponad 300 000 ogłoszeń w serwisie

Nowy kamień milowy w rozwoju Mascus: 300 000 ogłoszeń używanego sprzętu i ciężarówek w serwisie! Dzięki ponad 6 900 reklamującym się firmom z całego świata i ponad 3,2 milionom odwiedzających serwis każdego miesiąca, Mascus stał się głównym graczem na rynku internetowych giełd używanych maszyn, dając swoim klientom możliwość szerokiego dotarcia do potencjalnych kupujących. Umieść już dzisiaj swoje ogłoszenia i zwiększ szansę sprzedaży swojego używanego sprzętu.Sprawdź wszystkie produkty i usługi oferowane przez Mascus

Poza standardową ofertą prezentacji ogłoszeń nasi klienci mogą wybrać szeroką gamę produktów i usług dodatkowych, które mogą podnieść efektywność sprzedaży. Jeżeli szukasz aplikacji do prezentacji ogłoszeń na Facebooku, możliwości prezentacji swoich ofert na urządzeniach mobilnych lub różnego rodzaju promocji swoich ofert - znajdziesz je w serwisie Mascus. Dowiedz się więcej o naszych produktach i usługach.Znajdź to, czego potrzebujesz na aukcjach Ritchie Bros.

Koparki, traktory, ciężarówki, ładowarki kołowe, przyczepy, dźwigi, spychacze i wiele innych. Szukasz maszyn lub ciężarówek? Znajdź to, czego potrzebujesz na nadchodzącej aukcji Ritchie Bros. Ta największa na świecie firma aukcyjna organizuje aukcje w Wielkiej Brytanii, Holandii, we Włoszech, Francji, Finlandii, Niemczech, Hiszpanii oraz w wielu innych krajach. Kliknij tutaj żeby zobaczyć aktualnie sprzedawany sprzęt, daty aukcji oraz pozostałe szczegóły.Większa skuteczność prezentowanych ogłoszeń - odwiedza nas 3 200 000 kupujących każdego miesiąca!

W ubiegłym miesiącu odnotowaliśmy ponad 3 200 000 wizyt w naszym serwisie, z czego ponad 2 700 000 z Europy. Widzimy również duże wzrosty w liczbie odwiedzających z Azji - w ubiegłym miesiącu było to ponad 250 000 wizyt z tego regionu świata. Ponad połowa wszystkich wizyt to wizyty nowych użytkowników, co pokazuje że Mascus jest najlepszym miejscem do pokazania swojej oferty sprzedaży, bez względu na to, w jakiej części świata prowadzony jest biznes.

Jeżeli jesteś zainteresowany prezentacją swojej oferty poza granicami kraju, reklama banerowa może być też dobrym sposobem pozyskania ruchu na Twoją stronę internetową lub do Twoich ogłoszeń na Mascus z krajów, które cie interesują. Skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem Mascus, żeby otrzymać więcej szczegółów!BAUMA China 2014

Największe targi budowlane na świecie bauma otworzą swoje podwoje w Chnach w listopadzie tego roku.W 2012 bauma China miały imponujący wynik: 2718 wystawców z 38 krajów i około 180 000 zwiedzających z 141 krajów.W 2014 organizatorzy spodziewają się jeszcze większej liczby wystawców i zwiedzających .
Mascus będzie obecny z własnym stoiskiem na bauma China 2014. Jeśli będziesz zwiedzać wystawę,nie zapomnij nas odwiedzić !Firma Volvo Construction Equipment wprowadza aplikację mobilną dla używanego sprzętu!

Jesteśmy dumni mogąc ogłosić, że Mascus zbudował dla firmy Volvo Construction Equipment aplikację mobilną dla regionu sprzedaży EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka). Teraz każdy może mieć dostęp poprzez urządzenie mobilne do aktualnych ogłoszeń Volvo!
Obserwuj nas na Facebooku i innych social mediach

Social media stały się ważnym kanałem kontaktowym i informacyjnym z klientami, dlatego zależy nam na możliwości prezentowania informacji naszym klientom właśnie tymi kanałami.
Zobacz najnowsze wiadomości z Mascus. Obserwuj nas na: Facebook / Twitter / LinkedIn / Google+Zarejestruj się, aby otrzymać Mascus newsletters