Mascus Newsletter czerwiec 2014Czy Twoja firma potrzebuje prostej strony internetowej?

Czy myślałeś już nad zbudowaniem prostej strony internetowej dla swojej firmy aby prezentować swoją ofertę maszyn w internecie ? Chcesz odświeżyć swoja starą firmową stronę internetową ? Obawiasz się,że będzie to kosztować dużo czasu i pieniędzy
Opracowaliśmy dla twoich potrzeb Mini web łatwą w konfiguracji stronę internetowa dla twojej firmy prezentującą twoją ofertę maszyn, informacje dotyczące firmy i świadczonych przez nią usług oraz formularz kontaktowy.Wystarczy umieścić ogłoszenia na Mascus i będą one wyświetlane na twojej stronie internetowej automatycznie.Strona jest dostosowana do kolorystyki wykorzystywanej w przekazie marketingowym twojej firmy.
Skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem Mascus już dzisiaj i uzyskaj Mini web!Ritchie Bros.

Masz sprzęt, który chciałbyś zamienić na gotówkę? A może potrzebujesz sprzętu na kolejne prace? Ritchie Bros. Auctioneers każdego roku pomaga setkom tysięcy ludzi w sprzedaży i kupnie sprzętu. Tłumnie licytujący na aukcjach Ritchie Bros. są tak różnorodni, jak sprzedawany sprzęt. Witamy na największej na świecie aukcji przemysłowej! Zainteresowany? Obejrzyj video lub odwiedź stronę Ritchie Bros.BAUMA China 2014

Największe targi budowlane na świecie bauma otworzą swoje podwoje w Chnach w listopadzie tego roku.W 2012 bauma China miały imponujący wynik: 2718 wystawców z 38 krajów i około 180 000 zwiedzających z 141 krajów.W 2014 organizatorzy spodziewają się jeszcze większej liczby wystawców i zwiedzających .
Mascus będzie obecny z własnym stoiskiem na bauma China 2014. Jeśli będziesz zwiedzać wystawę,nie zapomnij nas odwiedzić !Przyjemnego urlopu.

Zespół Mascus życzy ci przyjemnego urlopu
Zapraszamy na spotkanie z nami w różnych wystawach na całym świecie .Zarejestruj się, aby otrzymać Mascus newsletters