Mascus – Twoja giełda używanych maszyn i samochodów ciężarowych

Szukanie używanych maszyn nie musi być pracochłonne


Czy nie byłoby miło znaleźć łatwo i szybko obszerną listę używanych maszyn budowlanych, rolniczych, leśnych, komunalnych, wózków widłowych i samochodów ciężarowych?
I dodatkowo informację o firmach dostarczających ten sprzęt i usługi?

Mascus – wszystko o maszynach używanych

Mascus jest niezależną internetową giełdą używanego sprzętu ciężkiego, na której możesz znaleźć tysiące ogłoszeń z Polski, jak również z całego świata. Specjalizujemy się w ogłoszeniach:

Bezpłatne wyszukiwanie – ogłoszenia w języku polskim


Mascus działa po to, żeby szukanie maszyn było łatwe, szybkie i bezpłatne. Znajdziesz tutaj najważniejsze marki i modele z całego świata. Co najważniejsze – wszystkie ogłoszenia są prezentowane w języku polskim.

Łatwe wyszukiwanie


Stworzyliśmy bardzo prostą w użyciu wyszukiwarkę pozwalająca szybko znaleźć maszynę stosując różne kryteria wyszukiwania – typ, marka, lokalizacja sprzedawcy, cena, rok produkcji. Dodatkowo udostępnione jest narzędzie ułatwiające porównywanie ofert.

Kontakt bezpośrednio ze sprzedającym


Mascus nie jest ani właścicielem maszyn, ani nie uczestniczy w negocjacjach i transakcjach. Jeżeli znajdziesz interesująca Cię maszynę skontaktuj się bezpośrednio ze sprzedającym używając do tego formularza online dostępnego pod danymi kontaktowymi sprzedającego. Rozmawiając ze sprzedającym proszę powołać się na Mascus.

Usługi transportowe i finansowe


Znalazłeś interesującą Cię maszynę, a nie wiesz ile będzie kosztować jej transport? Możesz wysłać zapytanie do firm transportowych i finansowych. Wystarczy kliknąć na link znajdujący się na każdej karcie produktowej, wypełnić formularz i Twoje zapytanie będzie przesłane do firmy transportowej lub finansowej.

Zarejestruj się za darmo i zacznij szukać maszyn.

Mascus w liczbach

Mascus w liczbach

Referencje