Rekomendacje klientów

AGRO-SERWIS DS Sp. z o.o.
Agriculture
quotation

Wspaniała platforma, team godnych zaufania specjalistów, szybka reakcja na zapytania. Wychodzą do klienta z własną inicjatywą, proponując ciekawe rozwiązania adekwatne do charakteru działalności firmy. Zachęcamy do współpracy.

– Emilia Sienicka, Klient od 2013
Sago Ilona Sawitzka
MaterialHandling
quotation

Współpracujemy z Mascus ponieważ traktujemy internet jako kluczowy kanał dystrybucji i narzędzie do budowania relacji z naszymi klientami. Od ponad 10 lat Mascus efektywnie i skutecznie wspiera nasze działania. Doceniamy tę współpracę.

– Sławomir Kozłowski , Klient od 2005
PPHU Eksport-Import
Agriculture
quotation

Dzięki Mascusowi sprzedajemy nasze maszyny klientom w kraju i za granicą. Ogłoszenia można w prosty sposób dodawać i edytować także przez smartfony, co ułatwia pracę. Polecam.

– Szymon Puławski, Klient od 2013
POLCAB Spółka Jawna
Construction
quotation

Dzięki portalowi MASCUS nawiązujemy wiele nowych relacji biznesowych nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Grono naszych klientów wciąż rośnie. Forma ogłoszeń dostosowana jest do naszych potrzeb, a ze strony pracowników portalu zawsze możemy liczyć na profesjonalną obsługę.

– Agnieszka Kapciak, Klient od 2007

AGRO-SERWIS DS Sp. z o.o.

Witamy w naszym centrum maszyn używanych. Szukasz maszyn rolniczych w korzystnej cenie? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy w sprzedaży bogatą ofertę używanych maszyn w konkurencyjnych cenach takich marek jak: Claas, John Deree, New Holland, Lemken, Gaspardo, Kaweco. Maszyny są bardzo dobrze utrzymane, po przeglądach, gotowe do pracy. Oferujemy ciągniki, kombajny, prasy, a także sprzęt do nawożenia i uprawy gleby. Zakupione maszyny bezpiecznie dostarczymy Państwu pod wskazany adres. Do Państwa dyspozycji jest również wykwalifikowana kadra mechaników i doradców technicznych. Zapraszamy do zakupu!
Strona internetowa

Sago Ilona Sawitzka

Firma „Sago Wózki Widłowe“ została założona w roku 1998 przez Piotra Sławomira Sawitzkiego w Czersku. Głównym przedmiotem działalności firmy był handel używanymi wózkami widłowymi. Z biegiem lat główna działalność przedsiębiorstwa koncentrowała się na kompaktowych wózkach widłowych, wózkach widłowych bocznego załadunku i wózkach widłowych o dużym udźwigu. Ale również wszystkich innych rodzajów wózków gazowych, z silnikiem diesla i elektrycznych, takich jak wózki teleskopowe, wózki terenowe. Szybki i dynamiczny rozwój firmy „Sago Wózki Widłowe“ ze względu na ścisłą specjalizację przyczynił się do tego, że przedsiębiorstwo mogło szybko rozszerzyć swoją działalność na terenie Niemiec. Po 11 latach od założenia firma zatrudnia już ponad 50 pracowników i reprezentuje markę „PAUS“. Dzięki wykwalifikowanej i sprawnie pracującej załodze nasze wózki widłowe elektryczne, gazowe i z silnikiem diesla są sprzedawane i wynajmowane na szeroką skalę, jak również w pełni nadzorowane w ramach serwisowania
Strona internetowa

PPHU Eksport-Import

Sprzedaż maszyn rolniczych w miejscowości Paparzyn, stanowi podstawę naszej działalności od 1990 roku. Ciągniki i maszyny rolnicze znanych producentów sprowadzamy głównie z Danii. Sprzęt znajdujący się w naszej ofercie jest zawsze sprawdzony i przygotowany do pracy. Dzięki wysokim standardom obsługi w zakresie sprzedaży, zyskaliśmy opinię uczciwego i solidnego komisu maszyn rolniczych. Przede wszystkim stawiamy na jakość. Kupując używane ciągniki rolnicze i maszyny rolnicze czy używane kombajny Claas Dominator w naszej firmie możesz być pewien, co do ich stanu technicznego. Nasza działalność to nie tylko składnica maszyn rolniczych i części, ale także świadczenie usług remontowych. W sprzedaży stale znajdują się także używane maszyny budowlane. Prowadzimy autoryzowany punkt dealerski firmy Kongskilde. Zamieszczane przez nas ogłoszenia maszyn rolniczych wzbogacone są o stałą ofertę nowych urządzeń z zakresu przygotowania gleby i siewu. Prosimy o kontakt, aby lepiej przedstawić państwu zalety sprzętu rolniczego firmy Kongskilde.
Strona internetowa

POLCAB Spółka Jawna

POLCAB jest znanym i cenionym rybnickim przedsiębiorstwem obecnym na polskim i międzynarodowym rynku od 1989 roku. Dział maszyn budowlanych zajmuje się wynajmem oraz sprzedażą krajową i zagraniczną, oferując swoim klientom prawie 100 maszyn drogowych i budowlanych, szeroką gamę łyżek i osprzętu do tych maszyn oraz dysponuje własnym serwisem (także mobilnym). Wychodząc naprzeciw potrzeb naszych klientów oferujemy także najem próbny, w czasie którego każdy zainteresowany może sprawdzić maszynę i zadecydować czy spełnia ona jego oczekiwania.
Strona internetowa