Wyniki wyszukiwania

Przeglądaj używane inny sprzęt budowlany Windhoff ogłoszenia na sprzedaż z całej Europy. Najnowsze ogłoszenia są na górze. Aby posortować używane inny sprzęt budowlany Windhoff kliknij na nagłówki kolumn. Aby skorzystać z opcji wyszukiwania kliknij na link używane.
Wyświetlenie 1 - 2 / 2
ogłoszenie/strona
2 wyniki wyszukiwania dla "Maszyny budowlane Windhoff"
 • Windhoff AST8 Rail, Urządzenia do konserwacji trakcji kolejowej

  Windhoff AST8 RailDodatkowe informacje: Agregat do podbijania torów AST8 Do podbijania na torach i zwrotnicach Windhoff dostarcza doczepiane agregaty do podbijania torów Windhoff AST 8. Urządzenie to posiada dwa agregaty robocze z łącznie 8 oskardów, które podczas prac na torze zanurzają się jednocześnie w tłuczniu. Przy zastosowaniu na zwrotnicach w zależności od potrzeby agregat roboczy może być hydraulicznie podnoszony. Za pomocą cylindra obrotowego doczepiany agregat zostaje dopasowany do aktualnego położenia progu. Wszelkie procesy obsługi dokonuje kierowca koparki z kabiny.

  Urządzenia do konserwacji trakcji kolejowej

  Polska

  68 550 PLN
 • Windhoff Ballast broom ASB, 2016, Pozostały sprzęt budowlany

  Windhoff Ballast broom ASBStan (1-5): 5, Liczba poprzednich właścicieli: 0, Masa całkowita: 2200, Certyfikat CE : Tak, Wymiary transportowe (DxSxW): 2690x2960x1050

  Pozostały sprzęt budowlany
  2016
  Czechy, Brno

  209 966 PLN